SIA "Rīgas datortīkli" ir stabils un uz attīstību orientēts uzņēmums, dibināts 2000. gadā. Tas ir izveidots ar mērķi apmierināt mūsu valstī arvien augošo pieprasījumu informāciju tehnoloģiju jomā, īpašu uzmanību pievēršot klientu ērtībām, nodrošinot augsta līmeņa servisu un kvalitāti. "Rīgas Datortīkli" pilnībā ir Latvijas uzņēmums, tā īpašnieki ir Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji.

Galvenie darbības pamatvirzieni:
* datortīklu, tai skaitā optisko, projektēšana, montāža;
* telekomunikāciju tīklu projektēšana, montāža;
* datortehnikas ražošana, tirdzniecība, noma;
* biroja tehnikas tirdzniecība, noma;
* ofisa telefona centrāļu uzstādīšana;
* apsardzes un ugunsdzēsības sistēmu projektēšana, montāža;
* elektroapgādes tīklu projektēšana, montāža;
* tehnikas, sistēmu apkalpe;
* programmatūras izstrāde, tirdzniecība;
* IT projektu vadība.

Katrā projektā vislielākā uzmanība tiek pievērsta kvalitātei. Mūsu plašais pakalpojumu spektrs ļauj realizēt apjomīgus un kompleksus projektus. Varam piedāvāt visu nepieciešamo moderna ofisa celtniecībai un aprīkošanai.
Mūsu noslēgtie līgumi ar vairumtirgotājiem ļauj piedāvāt klientiem pasaulē vadošo IT tehnikas un komponenšu ražotāju produkciju.
SIA "Rīgas Datortīkli" kolektīvs ir veidots no profesionāļiem savās darbības jomās. Mūsu darbinieki ir labi apmācīti un ar lielu praktisko darba pieredzi. To apliecina semināros un apmācības kursos gūtie sertifikāti, kā arī darbības atzinīgais novērtējums no mūsu klientu puses.
SIA "Rīgas Datortīkli" servisa vienība nodrošina tehnikas piegādi, uzstādīšanu un atbalstu Rīgā un visā Latvijas teritorijā.